Інструмент для свердління TDG50-PLUS
video
Технічні деталі ● Діаметр свердління: 55-350 мм ● Ступінь свердління: Φ50 * 1820 мм ● Свердлильний стрижень: Φ35 * 1200 мм
2.png
Технічні подробиці
● Діаметр свердління: 55-350мм
● Свердлувальний стержень: Φ50 * 1820 мм
● Свердлувальний стрижень: Φ35 * 1200 мм
● Ступінь свердління: 280 мм
● Автоматична зупинка подачі
● Швидкість подачі: 0-0,5 мм / об
ПРИВОД ДЖЕРБОКС / МОТОР
3.png
Двигун швидкісний
● Ступінь свердління: 280 мм
● Надайте коефіцієнт зменшення передачі 3: 1 для збільшення крутного моменту.
4.png
D Рівер Мотор
● Eibenstock, зроблений у Німеччині
● Однофазний, 110 В / 230 В, 1250 Вт (1,6 Гц), 50/60 Гц
● Вага: 4.6 кг
СТИРАЛЬНИЙ БАР / МОНТАЖНИЙ КАТАЛОГ / СКЛАДНА ЦЕНТРОВА СИСТЕМА
5.png
Хромована свердлувальна стрічка, Ø50 * 1820 мм, діаметр свердління: Ø55-350мм
Інструмент отворів розміщений кожен 200 мм, інструмент отвори: 16 * 16 мм
6.png
Хромована свердлувальна стрічка Ø35 * 1200 мм, діаметр свердління Ø38-120 мм
Інструмент отворів розміщений кожен 120 мм, отвір інструменту: 12 * 12 мм
7.png
● Підійдіть до балки Ø50мм
● Комплект рукавів: 1 рукоятка коробки передач
2 підшипникові рукави
8.png
● Підійде до Ø50мм бар
● 16 * 16 мм квадратний різак
9.png
● Підтримка машин з дужками до коліна
СКЛАДОВА СИСТЕМА
Три магнітних монтажу
● Максимальний діапазон регулювання: 300 мм
10.png
ЧЕРЕП ГОЛОВНА (необов'язково)
11.png
● Необов'язкова частина (якщо потрібно, оберіть)
TDG50 Line boring machine.jpg
ІНСТРУМЕНТ BORE MEASURING
13.png14.png
● сталь нержавіюча
● Використовується для вимірювання ріжучого інструменту за довжиною свердлувача
● цифрові супорти
● Підійдіть до 35мм та 50мм бар