Портативний розточувальний верстат TDG50IMP
Портативні верстати для розточування верстатів Діаметр свердління: 1.377 "-15.74" (35-400 мм), свердлильний брусок: Φ50x1828 + 35 * 1200 мм, осьовий хід подачі: 280 мм Для отримання додаткової інформації, зв'яжіться з нами електронною поштою: sales @ dthmachines.com, Веб-сайт: joysungportable.com чомуTel:+86 13823685815
Оригінальний розвантажувальний верстат Joysung марки TDG50IMP
Деталі компонентів
Роторний привідний двигун: Ротаційний привід:
Електродвигун марки Eibenstock 220V / 50Hz / 1800W Черв'ячна передача 5: 1
Важка конструкція - Нові мотори підживлюють лінію CLIMAX розточувальна (2)
лінійні нудні інструменти
Опис функції:
Усі компоненти машини мають модульну конструкцію і їх можна швидко встановити та розібрати на місці.
Різноманітні способи монтажу, горизонтальне буріння, вертикальне буріння, нахильне буріння.
Постійна потужність крутного моменту, велика потужність різання, однокрайна ріжуча потужність до 3 мм, система живлення з сервоприводом, гідравлічним двигуном, двигун Німеччини EE.